O nás

ČO je virtual office ?

poskytnutie adresy sídla alebo kontaktnej adresy klientovi, príjem poštových zásielok pre klienta, poskytnutie telefónneho a faxového čísla, príjem faxov a telefonických hovorov pre klienta, prenájom rokovacej a pracovnej miestnosti, webhosting, a to všetko bez platenia prenájmu kancelárskych priestorov a nákladov na ich prevádzku. Všetky naše služby sú poskytované z kancelárskych priestorov za celodennej prítomnosti príslušného personálu.

Kontaktujte nás

Overenie slova
Vložte znaky, ktoré vidíte na obrázku  hore.

PREČO virtual office?

PENIAZE - neplatíte za prenájom kancelárskych priestorov "reálnej" kancelárie, ušetríte tak značné finančné náklady na ich prevádzku, ktoré môžete použiť na svoje podnikanie,

SLOBODA - nemusíte sa zaoberať starosťami každodenného fungovania "reálnej" kancelárie, využitie virtuálnej kancelárie vám dá slobodu sústrediť sa len na svoje podnikanie,

FLEXIBILITA - odpadá potreba mať "reálnu" kanceláriu, prostredníctvom virtuálnej kancelárie môžte riadiť svoje podnikanie flexibilne z ktoréhokoľvek miesta na svete,

ČAS - táto väčšia flexibilita a sloboda v podnikaní vám dá viac voľného času, ktorý môžte venovať sebe a svojim blízkym.

My sme to už vyskúšali, a keďže vás máme radi, umožníme aj vám spolu s nami využívať výhody virtuálnej kancelárie. 

PRÍKLADY využitia virtual office

Začínate podnikať a neviete ako vám to pôjde?

Nemusíte od začiatku platiť vysoké náklady za prenájom kancelárií, skúste počkať ako sa vám podnikanie rozbehne a zatiaľ využívajte naše virtual office služby - poskytnutie adresy sídla, preberanie pošty, pridelenie telefónneho a faxového čísla, poskytnutie rokovacej a pracovnej miestnosti, administratívnych a sekretárskych služieb.    

Ste zahraničná firma a chcete otvoriť pobočku na Slovensku alebo vo Veľkej Británii? 

Zvýšte svoj zisk a efektivitu znížením nákladov o prenájom a chod kancelárií využitím našich virtual office služieb - poskytneme vám adresu sídla, telefónne a faxové číslo, rokovaciu a pracovnú miestnosť, sekretárske a administratívne služby a budeme pre vás preberať poštu.   

Ste podnikateľ, ale pracujete z kancelárie len občas? 

Načo si prenajímať kancelárske priestory, s našimi virtual office službami ušetríte - poskytneme vám zariadenú rokovaciu alebo pracovnú miestnosť s pripojením na internet, službami sekretariátu a občerstvením, sídlo pre vašu firmu s preberaním pošty, poskytnutie telefónneho a faxové číslo. 

Ste živnostník? 

Ste si istý, že potrebujete platiť prenájom kancelárie? Skúste využiť služby našej virtuálnej kancelárie a zistíte, že na nákladoch výrazne ušetríte - stačí si len vybrať: môžeme za vás preberať poštu, poskytnúť vám adresu miesta podnikania, telefónne a faxové číslo, miesto na rokovanie, prípadne pracovnú miestnosť s plným vybavením, poradiť a pomôcť so spracovaním administratívy.  

Veľa cestujete alebo žijete v zahraničí a potrebujete mať zabezpečené plynulé preberanie vašej pošty? 

Využite našu službu kontaktnej adresy, na ktorej budeme pre vás preberať poštu a budete ihneď pravidelne informovaní